Şampiyon Dizisi Oyuncuları Kimdir

By

Trt 1 Televizyonlarının BKS Yapım imzalı yeni dizisi Şampiyon, izleyecileri ile buluşmak için gün sayıyor.

Tolgahan Sayışma’nın başrollerinde olacağı dizinin konusu küçük bir çocuğu bulunan başarılı bir boksörü canlandıracak.

Dizinin Oyuncuları ise böyle;

Tolgahan Sayışman

2002 Best Model Of Türkiye, 2004 yılında ise Manhunt Of Turkey seçildi. Türkiye ve Avrupa da yapılan büyük defilelerin baş erkek mankeni olan Sayışman, 2005 Ekim ayında Çin de yapılan Manhunt International’da 75 ülke birincisi arasından Dünya birincisi seçildi.

Yıldız Çağrı Atiksoy

Yıldız Çağrı Atiksoy (d. 1 Nisan 1986, İzmir), dizi oyuncusu. İki yıl İzmir Ege Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi alan sanatçı daha oyunculuk eğitimine Müjdat Gezen Sanat Merkezi ‘nde devam etti. Ayrıca Plato Film, “Sinema Teknik ve Oyunculuk” eğitimi de almıştır.

Erdal Özyağcılar

Yaman Günaltay

Şehir Tiyatroları sanatçısı olan Özyağcılar, bu kurumdan emekli olmuştur. Tiyatronun yanı sıra pek çok sinema ve televizyon filminde rol almış ve seslendirme çalışmaları yapmıştır. Sanatçı, Bizimkiler dizisiyle geniş kitlelerce tanınmış ve sevilmiştir.

Emir Özyakışır

Emir Özyakışır

Emir Bölükbaşı

12 Ağustos 2011 doğumludur ve hem oyunculuk hem mankenlik yapmaktadır. Birçok reklam filminde rol alan çocuk oyuncu, Masum Değiliz, Bu Şehir Arkandan Gelecek ve Gülperi dizilerinde rol aldı.

Erkan Avcı

Tansel

1982 yılında dünyaya gelen başarılı oyuncu Erkan Avcı baba tarafından aslen Diyarbakır’lıdır ve Diyarbakır’da doğmuştur. Boyu ise 1.74 cm’dir. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2011 senesinde Zenne sinema filminde canlandırmış olduğu Ahmet karakteri ile 48. Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Yardımcı…

Ümit Erdim

Ümit Erdim

İzmit Atılım Lisesi’ni bitirdi. Bir çok dizide rol aldı. Mike adında bir köpeği var. Tümay Özokur Film Reklam ajansına kayıtlıdır. Katıldığı Can Dostum adlı köpek eğitim yarışmasında birinci olmuştur. İstanbul’da bir lokanta işletmektedir. Halen ATV ‘de yayınlanmakta olan başrolünde Sinem Kobal’ın oynadığı Selena adlı dizide Zülfikar Yıldız adlı dizisinde de oynamıştı.

Şampiyon Dizisi ile ilgili gelişmeler oldukça sayfamızdan siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendir olacağız..

1 Comment
  1. Ekin 6 ay ago
    Reply

    Tolgahan’ı sonunda farklı rollerde görebildik

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

Hot News