Mucize Doktor Dizisi Oyunculari Kimdir

By

Abc Kanalının yayınladığı The Good Doctor’ın yerli uyarlaması olan Mucize Doktor  dizisi 2019 eylül ayında Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. MF Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Mucize Doktor dizisinin , yönetmen koltuğunda ise Yusuf Pirhasan otururken senaryosunu ise Pınar Bulut yazacak. Mucize Doktor dizisinin yönetmenliğini ise Yusuf Pirhasan üstlenecek. Mucize Doktor dizinin  Ekim 2019’da yayına çıkması bekleniyor. Mucize Doktor dizisinin erkek başrol oyuncusu ise Taner Ölmez olacak. Kadın Oyuncusu ise Aleyna Solaker olacak.

Mucize Doktor Dizisi Konusu

Mucize Doktor dizisinde Otizm ve Savant Sendromu hastası olan özel bir cerrahın hikayesi ekranlara taşınacak. Bu genç cerrahın özel bir hastalığı vardır Savant Sendromu. Savant Sendromu genel zeka düzeyi ortalamanın altında olmasına karşın bir ya da birden fazla alanda aşırı düzeyde bilgi sahibi olan kişilere konulan bir tanıdır. Çevresindeki insanlarla iletişim kurmakta zorlanan bu genç doktor. iş arkadaşlarının kendisinden şüphelenmemeleri için onlara değişik tıbbı hediyeler verir.

Mucize Doktor Dizisi Oyuncuları

Taner Ölmez

9 Ağustos 1986 da İstanbul’da hayata gözlerini açan Taner Ölmez şuanda 33 yaşının içindedir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro mezunudur. Gençlik döneminde bir çok projede yer alan Taner Ölmez Kayıp Şehir dizisi ile tanınmış ve sevilmiştir. 1,75 cm boyunda ve 65 kilo olan Taner Ölmez Medcezir dizisinde hayat verdiği Mert karakteri ile milyonlar tarafından takip edilen bir oyuncu olmuştur. 2016 da ise dönemin en nemli tarihi dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem de Genç Osman olarak yer almıştır.

Aleyna Solaker

1994 yılımda İstanbul da dünyaya gelen Aleyna Solaker 25 yaşının içindedir. Aleyna Solaker Kırgın Çiçekler dizisinde hayat verdiği Meral karakteri ile tanınış ve çok sevilmiştir. Bilgi Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan güzel oyuncu aslında bir çocuk oyuncudur. İlk oyunculuk deneyimini 2000 yılında daha 6 yaşındayken Kuş Dili dizisi ile yaşamıştır. Aleyna Solaker son olarak 2018 de Dersimiz Atatürk filminde yer almıştır 2019 da ise Fox Tv filmi olan Aşktroloji filminde Ekin Mert Daymaz ile başrol oynamıştır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

Hot News